Vanuit de ToekomstAcademie van The New Dutch Connections gaan zo’n 20 tot 30 jonge vrouwen, statushouders uit Eritrea, in de leeftijd van 17 tot 25 jaar, kennismaken met de zorgsector in Rotterdam.
De ToekomstAcademie schakelde de Rotterdamse Uitdaging in voor de verbinding met de zorgsector in Rotterdam en The New Dutch Connections. De Rotterdamse Uitdaging nam contact op met de bestuursvoorzitter van Humanitas, Gijsbert van Herk, die enthousiast reageerde, evenals later zijn team. Humanitas heeft veel locaties, dus genoeg mogelijkheden voor oriëntatie op verschillende beroepen in de zorg. Er wordt momenteel gezamenlijk een programma voor deze dames uitgewerkt voor een periode van 12 weken en gaan hiermee in september/oktober aan de slag bij Humanitas.

Nieuw: Snuffelstage voor statushouders in zorgsector
4 juli 2017
Het laatste nieuws
Zomertassenactie 2025
Samen maken we zomerherinneringen! In Rotterdam groeien veel kinderen op in armoede. Voor hen is op vakantie gaan of een
Meer Rotterdammers digitaal!
Door een samenwerking met de sociale onderneming Copiatek, kunnen we als Rotterdamse uitdaging regelmatig stichtingen blij maken met digitale middelen.
Doe je mee met onze zomertassenactie voor 200 basisschoolkinderen die niet op vakantie kunnen?
Ook dit jaar zoeken we weer leuke spullen voor in de zomertassen die in de eerste week van juli worden
Goed nieuws alert!
Hey, goed nieuws alert! We zijn mega trots om te kunnen aankondigen dat Martens Multimedia de nieuwe mediapartner is voor
Trevvel en De Rotterdamse Uitdaging: Samen in beweging voor Rotterdammers
Trevvel en Stichting De Rotterdamse Uitdaging slaan de handen ineen. De personenvervoerder en de stichting – die lokale goede doelen
Terugblik op wat we eerder al deden
Terugblik Sociaal Matchmaking Event Rotterdam 23 januari 2023
Het 2e matchingsevent georganiseerd door de Rotterdamse Uitdaging op 23 januari 2023 was een groot succes.
Bijna 100 hulpvragen van stichtingen zijn ingevuld door ondernemers met een totale maatschappelijke waarde van ruim € 55.000, -.
Op de historische locatie van het Timmerhuis kwamen 23 januari ruim 200 bezoekers af.
De organisatie was in handen van het eventteam en vrijwilligers onder de titel ‘MATCH made in Rotterdam’.
Karin van Elten van de Rotterdamse Uitdaging opende het event. Daarna volgde een gesprek over maatschappelijk verantwoord ondernemen en SDG’s met Frank Nijhof en Ayling Thung, voices van SDG Nederland, Jack Kriek van MKB Rotterdam Rijnmond en Joyce Kornet-Vreugdenhil van CIC.