vraag
Samenwerking via één van onze evenementen
Geachte heer/mevrouw, Graag wil ik namens Stichting BeSt van het R.S.C./R.V.S.V. contact met u opnemen om de mogelijkheid van een samenwerking te verkennen. Stichting BeSt (Betrokken Student) is in 2004 opgericht als initiatief van studentenvereniging RSC/RVSV om de maatschappelijke betrokkenheid van haar leden bij het wel en wee in de stad te vergroten. Stichting BeSt levert nu al 20 jaar een tastbare bijdrage aan de stad door projecten te organiseren gericht op drie pijlers: inclusiviteit, verbinding en de jeugd in onze stad. Alles wat Stichting BeSt organiseert is voor stadsgenoten die financieel of anderszins wel wat extra’s kunnen gebruiken. Jaarlijks organiseren wij minstens één groot evenement per pijler. Voorbeelden hiervan zijn Christmas in Kralingen, waar buurtbewoners samenkomen voor een dag vol activiteiten, een lunch voor eenzame ouderen en een bioscoopdag voor minder bedeelden in Rotterdam. Naast het organiseren van eigen projecten verstrekt Stichting BeSt ook financiële steun aan andere initiatieven, zoals Toys ‘n Wraps, de jaarlijkse Sinterklaasintocht van Rotterdam en de voedselbank van Rotterdam. Al onze initiatieven dragen bij aan een inclusieve stad en vormen samen een stap richting een Rotterdam waar gelijkwaardigheid en participatie centraal staan. Alle vrijwilligers binnen Stichting BeSt – van bestuur tot commissies – zetten zich onbetaald in om deze initiatieven mogelijk te maken. Wij benaderen de Pannenkoekenboot Rotterdam specifiek omdat uw organisatie op een bijzondere en laagdrempelige manier bijdraagt aan het samenbrengen van mensen in onze stad. Uw concept sluit bovendien uitstekend aan bij onze inzet voor ouderen en het tegengaan van eenzaamheid, een thema dat binnen onze projecten een belangrijke rol speelt. Om dit alles te kunnen bekostigen organiseert Stichting BeSt, in samenwerking met studentenvereniging RSC/RVSV, ieder jaar een collecteweek. Tijdens deze week zetten meer dan 350 studenten zich in om geld op te halen voor Stichting BeSt. De opbrengst van deze week maakt het mogelijk om onze projecten voort te zetten en, waar mogelijk, verder uit te breiden. Naast de middelen uit de collecte werkt Stichting BeSt samen met donateurs en partners uit het bedrijfsleven en andere organisaties en fondsen. Wij hopen dat u een bijdrage aan Stichting BeSt wil overwegen. Dit kan op verschillende manieren, waarover wij graag met u van gedachten wisselen in een gesprek. Wij komen graag met u in contact per telefoon of e-mail. Wij hopen van harte van u te horen en dat u overweegt om Stichting BeSt te steunen. Met vriendelijke groet, Otto Prins +31657632058
vraag
Voor jonge topsporters zoeken wij sponsoren in ruil voor ROI
Wij zijn een platform aan het uitrollen voor jonge topsport talenten en creators. Wij ondersteunen jonge topsporttalenten die nog niet de exposure hebben en dus minder makkelijk iets terug kunnen geven aan sponsors. Middels het platform kunnen deze atleten wel een ROI geven. Zodoende zijn wij opzoek naar diverse sponsors die bij ons partner willen worden voor een fee en daarvoor krijgen een percentage van de royalties op de producten van het platform. Onze vraag ligt dus bij een netwerk van bedrijven die aan de ontwikkeling in sport willen bijdragen op een innovatieve manier.
vraag
MME2025 Appartementen die wij mogen huren voor economische dak en thuislozen.
Wij zijn opzoek naar appartementen die wij kunnen huren waar we 2 a 3 personen tijdelijk kunnen huisvesten om deze vervolgens te laten doorstromen naar zelfstandige woonruimte, wij werken als onderneming samen met de gemeente Rotterdam en laten cliënten doorstromen doormiddel van het urgentiebeleid
vraag
MME2025 Hulp bij zakelijke vastgoed financieringen
Wij zijn opzoek naar ondernemingen/ondernemers die bereid zijn om hypotheek financieringen te verstrekken waarmee we woonvoorzieningen voor economische dak en thuislozen kunnen realiseren.
vraag
Parkeerplek voor onze bussen.
Onze voedselcentrum heeft 4 bussen, o.a. een Volkswagen Crafter en een Mercedes Sprinter, waarmee we in Rotterdam de producten ophalen voor de minderbedeelde mensen. We bestaan 12 jaar. We mochten de bussen parkeren op het terrein van garagebedrijf Korpershoek. Jammergenoeg gaat Korpershoek sluiten. Overal in de buurt van ons voedselcentrum is het betaald parkeren geworden. Nu zijn we op zoek naar een ander bedrijf met parkeermogelijkheden voor onze bussen. In de buurt van de Vinkenbaan 73 Rotterdam. Van maandag t/m zaterdag haalt de chauffeur rond 9.00 uur de bus op. In de loop van de middag wordt de bus weer geparkeerd. Parkeren buiten of binnen. Heeft u een terrein of loods waar onze bussen mogen staan? We zouden u heel dankbaar zijn.
vraag
Wij zijn op zoek naar een pand in Rotterdam voor onze projecten
We zitten nu in een tijdelijk pand op de Nassaukade 3 met het fietsenproject in samenwerking met Gemeente Rotterdam. In het verleden hebben wij 10 jaar ook nog andere projecten gehad, maar dan in Schiedam. Dit zijn o.a. : De Ruilwinkel, De Klussendienst , Fietsproject Kinderen , Fietsproject volwassenen en Opleiden van mensen met een lange afstand naar de arbeidsmarkt. Omdat in het verleden we de Gemeente Schiedam, Rotterdam en Nissewaard bij elkaar hebben gebracht, zijn we gevraagd of we ook voor Gemeente Rotterdam mee konden helpen met het Fietsenproject. We repareren en geven fietsen uit samen met de Sportspullenbank aan kinderen of volwassenen die minder bedeeld zijn. Sinds mei 2024 zitten we in een tijdelijk pand op de Nassaukade (het oude Unileverpand). We hebben nog geen uitzicht tot hoe lang dit gaat duren. Vandaar dat we op zoek zijn naar een pand met een aardige ruimte. Je moet denken dat er een werkplaats, opslag van fietsen etc in moet komen. Ook zouden we graag de winkel en klussendienst een plek geven. Het mogen ook ruimtes naast elkaar zijn bijv. 3 winkels die naast elkaar zitten. Wat belangrijk is, is dat de locatie in de wijk of tegen een wijk aan zit waar de mensen makkelijk kunnen komen en veilig is. Als iemand een optie heeft, dan horen wij dit uiteraard graag!
vraag
Leegstand inzetten voor sociale initiatief
Cultuur is alles wat een groep mensen zich heeft aangeleerd. Het zet ons aan het denken, over onszelf en over de samenleving. Het draagt bij aan een beter (sociaal) milieu, betere omgangsvormen tussen mensen. Buurtverbinders zijn onmisbaar in een gemeenschap waar sociale verbanden en onderlinge betrokkenheid niet vanzelfsprekend zijn. Een betrokken buurt doet ertoe en maakt dat niemand er in jouw buurt alleen voor staat. Wijkcultuur is gericht op het bevorderen van sociaal gedrag en het voorkomen van problemen in de wijk. Vanuit de stichting Wijkcultuur zijn we in een sloopwoning in de zomer van 2023 gestart met voorlichtingen over energiebesparing, praatclub voor eenzame vrouwen, MUP (menstruatieproducten uitdeel punt), kookclub waar buurtbewoners elke zondag voor elkaar lekker koken en veel meer. We zijn heel snel uit ons jasje gegroeid en zijn nu op zoek naar een grotere pand waar we een repaircafe kunnen openen, kleine wijkkeuken waar bewoners veel vaker voor elkaar kunnen koken en andere sociale activiteiten voor de buurt door de buurt. Wil je ons helpen als woningcorporatie die leegstand voor sociale doelen in de wijk Crooswijk (Kralingen) wil inzetten of wil je ons financieel ondersteunen om vaste lasten te bekostigen? Dan zijn we naar je op zoek.
vraag
Betrokken vrijwilligers
Vanaf 2022 biedt SNTR de Z-route aan. Dit doen wij in opdracht van de gemeenten Rotterdam, Krimpen aan den IJssel, Zuidplas, Capelle aan den IJssel, Barendrecht, Ridderkerk en Albrandswaard. De Z-route is er voor statushouders die moeten inburgeren. De statushouders die de Z-route gaan volgen hebben meestal weinig onderwijs gehad. Binnen het traject volgen deze statushouders 800 uur taalles. Ook moeten ze 800 uur participatie afronden, voordat ze ingeburgerd zijn. Vrijwilliger bij SNTR betekent een mooie bijdrage leveren aan de participatie van statushouders. Binnen de leerroute biedt SNTR een ondersteunend programma voor deelnemers richting duurzame participatie of werk. - Ben jij sociaal en maatschapelijk betrokken ? - Krijg je energie van nieuwe ontmoetingen ? - Ga je er graag op uit en vind je het leuk iemand mee te nemen in jou wereld? - Wil je iets voor een ander betekenen wanneer het jou uitkomt ? Join us dan, en word onderdeel van de Generatie Z-Route. Bij het ons kun je rekenen op een leuke vrijwilligerspositie in een gezellig team. Je krijgt begeleiding en ondersteuning bij het uitvoeren van je taken. Verder is er veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Je wordt goed voorbereid op je werkzaamheden. Daarbij zijn er trainingen en bijeenkomsten. En eventueel een vrijwilligersvergoeding. Zien we je snel ???